20.5 C
Tirana

c 220 avangarde

VENDI


c 220 avangarde .kamjo automatike . viti 2010 . km 196000 . makina eshte ne gjendje te mir motorrike gjenerike si dhe estetike . bejm ndrrime me ndonje makin me te vogel. nr kontakti 0695551505 . mund te shkruani dhe ne sms

Previous articleFord Galaxy 1.9 Tdi
Next articleiPhone 6 64GB
- Advertisement -

TE FUNDIT