18.5 C
Tirana

Bujar Qamili surprizohet nga futbollistet e Vllaznisë në recitalin e tij (VIDEO)

VENDI

Mbremjen e djeshme ne Tirane eshte zhvilluar koncerti recital i kengetarit te mirënjohur shkodran Bujar Qamili.
Ne mes te ftuarve te tjere kengetare dhe humoriste, ka patur edhe disa te ftuara speciale.
Behet fjale per futbollistet e ekipit te Vllaznise te cilat vetem nje dite me pare u shpallen per te pesten here radhazi.
Ngjitja e tyre ne skene te veshura te gjitha me fanellen e Vllaznise, eshte shoqeruar me duatrokitje te shumte te te pranishmeve ne sallen e Pallatit te Kongreseve.
Ato i kane dhuruar mjeshtrit Bujar Qamili fanellen e Vllaznise me numrin 7 qe simbolizon numrin e koncerteve te tij recitale.
Po ashtu nuk kane munguar as xhonglimet me top te Megi Doçit nderkohe qe ne 2-3 momente te gjitha vajzat kane kercyer bashke me Bujarin ne skene.
www.shkodrasport.com
 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT