19.5 C
Tirana

Blerimi i kërkon Shqipes ta njohë më shumë, ajo e shtang me përgjigjen që i kthen

VENDI

Ish-konkurrentët e “Përputhen” u mblodhën edhe gjatë puntantës së sontme në një vend. Në një moment, Blerimi shprehu pëlqimin që ka për Shqipen dhe e ftoi atë në një takim katër minutësh.

 

Por, ish-konkurrentja e refuzoi duke thënë se është në një njohje, teksa theksoi se e vlerëson shumë Blerimin.

 

“Bora mban mend çfarë të thashë të hënën? Që jam në një njohje? Për njohje shoqërore jam, por Blerimin e vlerësoj si person”, u shpreh ajo.

 

Në anën tjetër, vajzat e tjera në program e kritikuan Blerimin pas përballjes që kishte me Aristelën.

- Advertisement -

TE FUNDIT