9.5 C
Tirana

Biznesmeni i njohur poston fotot: Kafe me Ilir Beqajn, jo si politikan, por si anëtar besnik që kur ishte në opozitë

VENDI

Biznesmeni i njohur Altin Prenga, ka publikuar një foto me deputetin Ilir Beqaj, duke pirë sot kafe tek “Mrizi i Zanave”.

 

Të dy shihen të qeshur në këtë ditë të bukur dimri, me diell e kohë të mirë. Prenga ka publikuar dhe një foto tjetër të 9 viteve më parë, kur e kishte vizituar Beqaj, asokohe në opozitë.

 

“Kafe me Ilir Beqajn, jo si politikan, por si antar besnik i lëvizjes Sloë Food që 9 vite më parë kur ishte në opozitë dhe kishim më pak kile”, shkruan Prenga krahas fotove.

- Advertisement -

TE FUNDIT