31.5 C
Tirana

Biseda e çuditshme e Vangjush Dakos me Edi Ramën në Durrës: Po merrem me ato letrat…

VENDI

Gjatë inspektimeve të kryeministrit Edi Rama është shfaqur në një moment edhe ish-kreu i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

Dako thotë vetëm një fjali: Po bëj ndonjë gjë për ato letrat ndërsa kryeministri Edi Rama i thotë Ok

Kryeministri Rama shoqërohej në rrugët e qytetit të Durrësit nga ministri i Bujqësisë, Bledi Çuçi, me kompetencat e ministrit fuqiplotë që pas tërmetit që dëmtoi qindra mijëra ndërtesa në Durrës dhe Thumanë.

Video e takimit është regjistruar nga kamerat e ERTV Por aktualisht pjesa e bisedës mes Ramës dhe Dakos nuk është më në Faqen e kryeministrit.

Pjesë nga biseda:

Rama Dëgjo, me këto me këta 12 që janë gati merru vetë
Çuçi Për lejet, po
Rama Çfarë lejesh more, vjen supervizori në kokë aty dhe mbaroi ky film. Pastaj ata tjerët vijnë me radhë që të fillojë
Çuçi Të kthehet puna.
Rama Po
Dako Për ato letrat po bëj unë ndonjë gjë, mirë?
Rama Ok

- Advertisement -

TE FUNDIT