19 C
Tirana

Bieta apo Albani, ja kush i mban paratë në familjen e tyre.

VENDI

Sot në Ftesë në 5 me Bieta Sulon u diskutua rreth manaxhimit të financave në familje si në raportin në çift ashtu edhe në rastet e bashkëjetesës me vjehrrën dhe vjehrrin.

Pjesë e panelit ishin gazetarja Ola Bruko ish zv ministrja e arsimit Nora Malaj dhe Jona Kalemaj të cilat mbanin qëndrime dhe eksperienca të ndryshme.

Mirëpo pyetja një milion dollarëshe nuk kurseu as vetë moderatoren Bieta Sulo e cila u tregua e sinqertë deri në fund si një zonjë e vërtetë.

Momenti i së vërtetës flasim? Zonjë deri në fund kush e ka kartën time? Albani tha mes të qeshurash ajo. Albani por me porosi nga telefoni duhet kjo apo ajo sqaroi më tej Bieta.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT