12.5 C
Tirana

Bëri bujë për fotot e saj me bïkini, gazetarja e Aldos nuk heq dorë, ja çfarë bën sot poshtë zyrës së Ramës

VENDI

Drejtpërsëdrejti nga Kryeministria dhe Kryesia e Kuvendit gazetarja e Tv Klan zhvïshet për herë të dytë, pas furtunës që shkaktoi gjatë ditës së djeshme kryesisht në rrjetet sociale. Gjatë transmetimit të emisionit “Aldo Morning Shoë” ajo ka filluar të heqë veshjen duke dalë me bïkini.

 

Gazetarja gjatë një bisede me drejtuesin e emisionit ëahtë shprehur se jeton me njerëzit por jo për ta, dhe që nuk do tia dijë për atë se çfarë i thonë. Pas prezantueses së lajmeve në Zjarr Tv ky është nje tjetër raportim i pazakontë në emisionet shqiptare. Vetë Aldo e ka cilësuar si një gazetare të së ardhmes dhe se Shqipëria vûan për të tillë.

 

‘Mos e vrût mendjen se në Shqipëri nuk ka gazetarë, gazetarë janë 1 ose 2, ose kanë vdèkur, të tjerët janë punonjës televizionesh”, ka thënë Aldo gjatë një bisede me gazetaren, duke i vënë dhe vulën debatit që shkaktoi zhvèshja e saj.

 

Vajza në fjalë është Griselda Katirai dhe me profesion është aktore, por si duket edhe ekrani i qendron më së miri.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT