23.5 C
Tirana

Befason biznesmeni gay: Politikanët më kërkuan séks, mesazhe pafund pas fotos që publikova

VENDI

Elton Ilirjani, i njohur ndryshe dhe si biznesmeni gay u shpreh shumë i revoltuar për disa politikanë të vendit tonë, të cilët sipas tij, kanë diskríminuar komunitetin “LGBT”

 

Ndërkaq, gjatë fjalës së tij në “ftesë pa pesë”, biznesmeni zbuloi se ka zgjedhur të provokojë me anë të një fotoje në rrjete sociale dhe si përgjigje, thotë se ka marrë kërkesa séksi nga politikanët.

 

“Postova një foto për të provokuar. Ti nuk e ke idenë sesa njerëz dhe politikanë më kanë bërë like foton. Nuk e ke idenë se sa komente kam marrë dhe më kanë komplimentuar, politikanët më kanë kërkuar séks. Sepse mendojnë se gay-t janë të gjithë próstituta. Të jesh gay je njeri në radhë të parë, nuk do të thotë që të jesh gay je fárfall e hapur dhe duhet të gjuhesh me gurë”, u shpreh biznesmeni gay.

- Advertisement -

TE FUNDIT