5.5 C
Tirana

Beatrix Ramosaj reagon pasi Donaldi u kap me Borën në Kosovë

VENDI

Beatrix Ramosaj ka reaguar menjëherë pasi Donaldi dhe Bora u kapën ‘mat’ në Kosovë.

 

Ata u panë bashkë mbrëmjen e djeshme në një sfilatë në Kosovë.

 

Teksa të gjithë po e prisnin se çfarë do të ndodhte kur ata të përballeshin, dyshja i ka surprizuar të gjithë duke u shfaqur pranë njëri-tjetrit. Madje Donaldi duke i ndezur cigaren dhe duke kuvenduar.

 

Menjëherë më pas janë publikuar foto dhe video të dyshes.

 

Megjithatë, Beatrix pas kësaj zhurme të madhe ka zgjedhur të publikojë një fotografi me ish-konkurrenten e Përputhen, Antonelën, ku ka shkruar: Si i thonë mega-bomba në shqip?!

 

- Advertisement -

TE FUNDIT