22.5 C
Tirana

Basha në Këshill:Nëse zgjedhjet për ju janë në rregull, jap dorëheqjen tani

VENDI

Kryetari i PD Lulzim Basha edhe një herë tha se zgjedhjet e 25 prillit janë vjedhur.

Në mbledhjen e Këshillit Kombëtar të PD, ku nga kreu i këtij këshill Bujar Nishani u kërkua dorëheqja e tij, Basha tha ndër të tjera se nëse për demokratët zgjedhjet janë në rregull, ai jep dorëheqjen.

“Ose zgjedhjet janë të vjedhura dhe vazhdojmë në betejë, ose nëse për ju janë në rregull, atëherë unë jap dorëheqjen tani”, mësohet të ketë thënë Basha./Opinion.al

- Advertisement -

TE FUNDIT