3.5 C
Tirana

Basha: Berisha më akuzoi sot për të njëjtën gjë që bëri Rama javën e kaluar

VENDI

Kreu i PD Lulzim Basha, ka reaguar në twitter për deklarata e Salii Berishës në Foltoren e Burrelit

Basha shkruan se ajo që deklaroi Sali Berisha sot është ekzaktësisht ajo për të cilën e akuzoi Edi Rama javën e kaluar, çështjen e “Toyota Yaris”.

 

Basha reagon në Twitter:

Çfarë keqardhje ta shohësh Sali Berishën të bjerë poshtë e më poshtë çdo ditë me trillimet dhe sulmet identike si të kundërshtarit. Ajo që deklaroi Sali Berisha sot është ekzaktësisht ajo për të cilën më akuzoi Edi Rama javën e kaluar.

Përgjigjja ime ndaj Sali Berishës është e njëjta që i dhashë Edi Ramës. Asnjë trillim nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave personale.

- Advertisement -

TE FUNDIT