11.5 C
Tirana

BARDH SPAHIA: ME 25 PRILL BANORET NE VELIPOJE DO TE VOTOJNE PER PROGRAMIN E PD

VENDI

Postimi i Bardh Spahise

Banorët në Velipojë e dinë që 25 Prilli është dita për të zgjedhur ose kriminelët ose ndryshimin.

Përballë harresës 8 vjeçare të kësaj qeverie në ikje, banorët e fshatrave Baks, Rrjoll, Luarz, tashmë e kanë bërë zgjedhjen e tyre duke zgjedhur programin e Partisë Demokratike.

#25Prilli është dita që me votë, banorët në Velipojë do të votojnë për programin e zhvillimit ekonomik, programin që ul papunësinë dhe frenon emigracionin.

Fshatrave të braktisur të kësaj zone duhet t’i kthehen bijtë e saj!

Kjo bëhet e mundur duke mbështetur Partinë Demokratike me #25Prill dhe duke marrë pjesë masivisht në votime!

#25Prill #PD #Nr.9️⃣
#BardhSpahia #Nr.7️⃣
#ShkodraFiton
#ShqipëriaFITON 🇦🇱

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT