27.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 News D

3229 POSTS
0 COMMENTS

Demokratët ia plasin në fytyrë Bashës: Ke shkatërruar PD-në, ta shpëtoi byth*n Ilir Meta

Pas përfundimit të protestës së tetë kombëtare, Lulzim Basha u shfaq triumfator nga selia e PD-së. “Nuk ka në Evropë kryeministër që kapet duke vjedhur...

Një Dentiste dha Përgjigjet e 8 Pyetjeve më të Shpeshta për Kujdesin e Dhëmbëve

Emri im është Kuznetsova Marina Vladimirovna dhe punoj si dentiste, e specializuar si dentist-terapeutiste dhe dentist-ortopede. Në punë, shpesh dëgjoj shumë pyetje nga pacientët dhe...

Oferta të reja, pasion, por edhe konfuzë/ Zbuloni cfarë ka rezervuar horoskopi sot për ju

Dashi- Mërkuri në një pozicion të pafavorshëm për ju sot mund të nxjerrë jo pak pengesa, kështu që parashikohet një ditë disi e vështirë....

‘Unë jam gjithnjë tre levizje para. Sic jane habitur se si u ka ndodhur dikur, ashtu do habiten dhe tani se si do u...

Nga Berati ku ka mbajtur takimin e radhes elektoral, kryeministri Rama ka leshuar nje mesazh te forte per kundershtaret e tij politike. Duke i thumbuar...

Ëndrrat më në fund do bëhen realitet, këto janë 4 shenjat e zodiakut që do të kenë më shumë fat në qershor

Qershori ka ardhur dhe përveç diellit, detit dhe pushimeve ajo ka sjellë fat edhe më të madh, sidomos për këto 4 shenja të zodiakut....

Dy shenjat më me fat për sot, 9 qershor 2019

Dashi- Falë diellit sot do dini çfarë fushe të privilegjoni de do keni më shumë siguri në vetvete. Nëse keni një lidhje mundohuni të...

Si rrallëherë në foto me bikini: Xhemi Shehu zbulon parajsën tropikale ku po kalon pushimet

Kudo nëpër Instagram po shohim vetëm persona që po relaksohen në plazh në këtë ditë super të nxehtë dhe të tregohemi të sinqertë jemi...

Ja si të parandaloni demencën.

OBSH ka hartuar një udhëzues se si mund të parandalohet demenca. Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, demenca prek 50 milionë njerëz në botë, ndërsa...

Kura natyrale për infeksionet mykotike të këmbëve.

Këmba e atletit (tinea pedis) është një infeksion mykotik që shfaqet zakonisht në pjesën mes gishtërinjve. Ky infeksion është i përhapur sidomos te njerëzit...

Njihuni me këpucët trend për nuset e 2019-ës.

Çfarë më shumë se një palë këpucë magjike, të bukura, elegante, pse jo edhe të modës do t’jua bëjë rrugën drejt altarit më të...

Latest news

- Advertisement -