20.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 News D

3097 POSTS
0 COMMENTS

Komuniteti arbëresh në Kalabri organizon shfaqje kulturore e folklorike.

Ditën e shtunë, më 1 qershor, përfaqësues nga Agjencia Kombëtare e Diasporës morën pjesë në Shfaqjen e XXVI kulturore folklorike për vlerësimin e pakicave...

Opozita vendos datën e protestës së radhës

Pas një mbledhje të zhvilluar në selinë e Partisë Demokratike, opozita ka vendosur datën 8 qershor, ora 19:00, për të zhvilluar protestën e tetë...

Ushqimet që duhen shmangur sepse ndihmojnë në shfaqjen e celulitit.

Janë të pafundme këshillat që specialistët japin për celulitin dhe ushqimet që ndikojnë në të. Nëse vazhdimisht ne jemi të prirur të lexojmë cilat...

Erion Veliaj i dha Gaz Pajës 3 këshilla para se të bënte celebrimin e martesës.

Nëse bëhet një ceremoni martese në Tiranë, kryebashkiaku Veliaj është ndër të parët që i gëzohet celebrimit të një çifti. Në tarracën e famshme...

Protesta e opozitës jehonë në mediat ndërkombëtare

Protesta e 7 kombëtare e opozitës ka marrë vëmendjen e mediave ndërkombëtare. Disa nga mediat më prestigjoze si Neë York Times, Washingon Post, Associated Press,...

Protestuesi që i “vodhi” vëmendjen Bashës

Ndërsa kreu demokrat mbante fjalimin në protestën e shtatë të opozitës, një qytetar u ngjit në murin godinës së kryesisë së Kuvendit, duke marrë...

Tollumbace 'Rama ik' dhe yjet e BE-së në protestën e opozitës.

Ndryshe nga radhët e tjera, Partia Demokratika ka zgjedhur si mënyrë të veçantë për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama, disa tollumbace të...

Latest news

- Advertisement -