20.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 News D

3097 POSTS
0 COMMENTS

Disa njerëz shtojnë në peshë kur bëhen aktivë, ja arsyeja pse.

Shpesh thuhet se për të qëndruar në formë duhet ngrënë më pak dhe duhet bërë më shumë aktivitet fizik, por kjo paraqet një problem...

Sherr në avionin e linjës Tiranë-Romë. Piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, fatmirësisht pa pasoja, kur persona pjesë e bordit të avionit të linjës Tiranë-Romë janë konfliktuar...

Çun Lajçi dhe dhimbja që kacafytet me vd*ekjen, te “Bubulinë, ti letër e pashkrueme”

Nga Albert Vataj N’se don me mësue se ç’ka mundet me ba dhimbja e nji gjoksi qi s’mundet me gjimues, e një zemre qi kurrë...

Ideale, si të udhëtoni me pak para?

Pushimet janë dhe një ndër dëshirat më të mëdha dhe mënyra më e mirë që secili nga ne përdor për tu çlodhur. Shpesh ndodh që...

FOTOLAJM / Makina shkrumbohet nga flakët në mes të rrugës në Tiranë

Një makinë është djegur tërësisht në afërsi të rrethrrotullimit të Doganës në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16 e 35 . Sic shihet edhe nga...

Nuk ka më protesta paqësore si dje. Më 8 qershor populli vepron!

Opozita zhvilloi dje protestën e shtatë kombëtare kundër kryeministrit Edi Rama dhe për zgjedhje të parakohshme parlamentare. Pjesëmarrja në protestë ishte më e madhja...

Flaka Krelani, një flakë e vërtetë në klipin e ri

Flaka Krelani ka publikuar ditën e djeshme videoklipin e saj më të ri i cili prej disa ditësh po pritej me padurim nga fansat...

Bashkia në krahë të fermerëve

Bashkia Lezhë përmbyll me sukses një punë shumë të domosdoshme që iu vjen në ndihmë fermerëve, të cilët merren me mbarshtrimin e kafshëve të...

Rita Ora e uron ‘Muajin e Krenarisë’.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora ka uruar komunitetin LGBT, ‘Muajin e Krenarisë’. Ajo ka postuar një fotografi në Instagram me flamurin e këtij komuniteti. “Urime...

Kisha Ortodokse: Po lutemi te Zoti që të pajtohen politikanët.

Kisha Ortodokse Autoqefale e Shqipërisë u bën thirrjeve palëve politike, shumicës dhe opozitës që të ulen për të gjetur gjuhën e përbashkët për të...

Latest news

- Advertisement -