9.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 News D

3217 POSTS
0 COMMENTS

Kiara tregohet e ulët, shan vajzën që i menaxhon Instagramin Luizit (video)

Gjatë spektaklit të kaluar të BBV-së, një temë që u diskutua ishte dhe termi kollovar që Olta përdori ndaj Luizit dhe shkak u bë...

Luan shumë bixhoz, shokët e Luizit tregojnë emrin e personit që nxorri këtë lajm

Në puntatën e fundit të emisionit ‘Glamour Zone’, kanë qenë të ftuar Joni dhe Mario, shokët e fëmijërisë së Luiz Ejllit, një nga personazhet...

Sabiani për lidhjen Kristi-Keisi/ “Kristi po më futet në …”

Nëpërmjet videove të tij në rrjete sociale si Tik Tok, Instagram etj, Sabiani ka shprehur mos pëlqim për lidhjen e vajzës së tij me...

Sqarimi Kiara-Olta/ Nuk e shoh lojtare Kiarën, kam qejf ta ngacmoj…

Debatet mes Oltës dhe Kiarës kanë qënë të njëpasnjëshme për situata të ndryshme. Këto debate u diskutuan gjatë prime-t të sotëm.   Olta: Para se të...

E shkuara e errët e Qetësorit del/ Që nga äkuzat për vjèdhje në vitin 2012 deri tek ‘ty të pëlqejnë burrat per s…

Qetsòr Ferunaj ish fitues i ediciònit të dytë të Big Bròther është rikthyer në këtë fòrmat tashmë “Vip” me synimin për të triumfuar sërish....

“Ik bëj gati valixhet, mos ha m*t kot”, Luizi përplaset me Maestron pasi i përmendi Kiarës, Butrintin

Kënga e Butrint Imerit u bë ‘mollë sherri’ mes Luizit dhe Armaldos. Mëngjesi brenda “BBV” u duk se nisi me alegri e muzikë të...

“Do hyj nga gardhi”, Kejvina e kap keq me Kiarën: E bëra një gabim, por mos u habisni se e bëj prapë

Kejvina ka reaguar ashpër ndaj veprimeve e deklaratave të Kiarës ditët e fundit.   Kështu ka ndodhur edhe sot. Modelja ka postuar një video dhe shkruan...

Olta surprizohet nga e ëma, nuk mban dot lotët: Dua të dal nga këtu

Olta Gixhari mbrëmjen e sotme në prime e Big Brother Vip 2 u surprizua nga e ëma e saj.   Takimi mes tyre ishte plot emocione,...

Me gafën që bëri, Olta nuk merr asnjë votë nga shqiptarët e Kosovës dhe ata që janë patriot të mëdhenj

Mbrëmjen e së hënës, banorët e Big Brother VIP Albania kanë pranuar mesazhe të shumta nga fansat përmes aplikacionit ‘Big Love’.   Mes mesazheve të shumta,...

Zbulohet sekreti i produksionit, ja sa ditë do të qëndrojë Sabiani brenda

Tashmë është zbuluar sekreti i produksionit të Big Brother VIP Albania, mësohet se sa ditë do të qëndrojë Sabiani brenda shtëpisë. Hyrja e Sabianit...

Latest news

- Advertisement -