31.5 C
Tirana
- Advertisement -

AUTHOR NAME

A1 News D

3096 POSTS
0 COMMENTS

Është përfolur për postin e Presidentit, Majlinda Bregu kthehet në Tiranë dhe fotografohet në kafe me deputeten e PD-së

Ish-ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu është përfolur si një ndër emrat e pëlqyer për postin e Presidentit të ri të vendit. Mirëpo ndërkohë që...

“Jam bullizuar për mbipeshën”, Ermal Fejzullahu rrëfehet për jetën personale

Ermal Fejzullahu ka rrëfyer gjatë një interviste që ka dhënë së fundmi, se është përballur me bullizmin për shkak të peshës.   Këngëtari i shumë hiteve,...

Tentoi të parakalonte rreshtin e makinave përplaset me kamionin, plagoset rëndë i riu

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në rrugët e Shqipërisë. Paraditen e së hënës një aksident i rëndë ka ndodhur në “rrugën e...

Shkëputet ashensori në QSUT, lëndohet pacientja dhe infermieri. Shoqërohet në komisariat tekniku

Në dhjetor të vitit të kaluar, Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” shpalli fitues të një tenderi rreth 2.5 milionë lekë të reja, një kompani...

E rrallë, shfaqen bashkë Superhëna e Përgjakur dhe eklipsi më i gjatë i dekadës

Të apasionuarit pas astronomisë, por edhe kureshtarë të zakonshëm u përballën gjatë natës me një pamje mahnitëse e jo fort të zakontë:   Një super Hënë...

Nëna lë dy fëmijë në jetimore/ Ferideja 37-vjeçare kërkon ndihmë

Feridja 37 vjeç është nënë e katër fëmijëve të mitur, dy prej të cilëve është detyruar ti lerë në jetimore për shkak të vështirësisë...

Shokuese! Humbi 85 kg për dy vite, ja si duket këngëtari Ron Zaiti sot

I ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtari Ron Zaiti, ka refyer se për dy vite pamja e tij ka...

Historia e dhimbshme…/ Nëna takon vajzën e saj për herë të parë pas 11 muajsh në koma

Një nënë u përqafua për herë të parë me vajzën e saj të porsalindur për herë të parë pas 11 muajsh pasi kishte rënë...

Autobusi humb kontrollin, përplaset me koshin e mbeturinave

Një tjetër urban i linjave të kryeqytetit është përfshirë në aksident ditën e sotme.   Policia e kryeqytetit njoftoi se ngjarja ka ndodhur në rrugën e...

E tmerrshme/ Merr flakë një banesë, familja mbetet pa strehë mbi kokë

Ka marrë flakë një banesë në Mbrostar-Ferko në Fier.   Në godinën thuajse të shkatërrruar jetonte Astrit Metua me bashkëshorten dhe dy fëmijët e mitur në...

Latest news

- Advertisement -