12.5 C
Tirana

Aurela Basha ndan gatimin e radhës me ndjekësit… por ja komenti që shkriu së qeshuri të gjithë

VENDI

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha jo pak herë e ka treguar pasionin për kuzhinën përmes postimeve në rrjetet sociale.

 

Mbrëmjen e sotme, Aurela Basha ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit një tjetër gatim të përgatitur nga ajo.

 

Ajo ka publikuar foton e gatimit me një përshkrim. “Darkë: qofte suedeze, pure me patate dhe sallate ajsberg”, shkruan Aurela Basha

 

- Advertisement -

TE FUNDIT