16.5 C
Tirana

Ana Kauri zgjedh djalin më “MACHO” të “Për’puthen” dhe ndoshta nuk është ai që prisnit

VENDI

Ana Kauri ka habitur me disa nga përgjigjet gjatë emisionit “N’fermë” ku ishte e ftuar së fundmi. Ish-konkurrentja u pyet se kush u pyet se cili ka qenë djali më “macho” për të në “Për’puthen”.

 

“Ai që kam pasur më shumë takime, por që ka mbetur prapa tani ajo histori. Realisht ai kishte më shumë kërkesa jashtë programit”, është shprehur ajo

 

Ana në fillim hezitoi të thoshte emër pasi ka deklaruar lidhjen e re tashmë por tutje zbuloi se e kishte fjalën për Rinianin.

 

Ndërkohë e ngacmuar nga Mariana Kondi nëse mund të ishte Andi Shehi më “macho”, ajo tha: “Jo, aspak kategorikisht”Ndryshe Ana po shijon lidhjen e dashurisë me një njohje jashtë programit, identitetin e të cilit po vazhdon ta mbajë të fshehtë për mediat dhe publikun.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT