12.5 C
Tirana

Artan Hoxha zbulon detaje tronditëse për një tjetër bandë në Lushnje: Bëjnë trafik ndërkombëtar droge

VENDI

Gazetari Artan Hoxha tha se në Lushnjë është një tjetër grup që merret me trafikun ndërkombëtar të drogës që po kërkon të ketë të gjithë zonën dhe po punon për ta pastruar atë.

“Paratë i kanë investuar në objekte dhe biznese të mëdha. Në Lushnjë po të pyesësh të gjithë e dinë se kush është ai që drejton, por nuk flasin. Këto grupe bëjnë trafik ndërkombëtar droge dhe e bëjnë që të jenë zotër të gjithë atij qyteti”tha Hoxha.

- Advertisement -

TE FUNDIT