12.5 C
Tirana

Arjan Konomi i thotë publikisht ‘Të Dua’, Bora Zemani i befason të gjithë dhe e quan zagar (Foto)

VENDI

Sezoni i dytë i emisionit “Për’puthen”, është drejt përfundimit.

 

Nga ky emision kanë dal çifte të cilët janë edhe s’janë përputhur me njëri-tjetrin. Arjan Konomi, opinionisti kryesorë në këtë sezone të emisionit, publikoj një fotografi me prezantuesen Bora Zemani.

 

“Si nga Vlora që jemi, besoj e di si e shprehim dashurinë e madhe: “Të dua moj qëne!”, ishte mbishkrimi i fotografisë. Ndërsa Bora ia kthyer me të njëjtën monedhë. “Edhe une ty o zagar”, me disa emoja duke qeshur.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT