19.5 C
Tirana

Arbana Osmani ushqen me gji në publik Diellin, çfarë mesazhi ka për kritikët (Foto)

VENDI

Arbana Osmani, një nga figurat më të parapëlqyera në televizionet shqiptare, shpesh herë tregon forcën e femrës dhe të nënës, duke u bërë një nga shembujt më të mirë që mund të hasim. Së fundmi, ajo është bërë nënë sërish dhe nuk kanë munguar postimet duke ushqyer Diellin me gji. Këto pastime kanë marrë shumë kritika, duke e cilësuar si gabim gjiushqyerjen në publik.

 

Por Arbana e injoroi këtë kritikë dhe vazhdon ta bëjë.

 

 

Së fundmi, në ditëlindjen e mbesës së saj, ajo ka publikuar një foto teksa i jep gji Diellit. Arbana duket e mrekullueshme, fëmija e saj, i ka kthyer kurrizin kamerës dhe nuk duket.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT