21.5 C
Tirana

Arbana Osmani pozon me fustanin e ngushtë dhe të gjithë sytë tek barku

VENDI

Më 7 maj, në ditën e ditëlindjes së tyre të përbashkët, Arbana dhe Eduarti dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bekohen me një fëmijë. Çifti po e pret me padurim ditën kur do ta mbajnë në krahë bebin e tyre, teksa detajet mbi shtatzëninë Arbana nuk i ka zbuluar akoma.

Ditën e sotme moderatorja feston ditëlindjen e mbesës së saj dhe nga festa, ajo ka postuar një foto.

Arbana shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë me lule dhe menjëherë sytë na shkuan tek barku. Siç duket moderatorja është në muajt e parë të shtatzënisë dhe deri tani trupi i saj duket në formë.

- Advertisement -

TE FUNDIT