18 C
Tirana

Arbana Osmani merr dhuratën më të bukur nga vogëlushi i saj.

VENDI

Arbana Osmani përpos një moderatore e suksesshme është edhe një nënë shumë e përkushtuar ndaj djalit të saj Jonit. Me rastin e festës së 8 Marsit Joni e ka surprizuar Arbanën me një dhuratë shumë të bukur.

Vogëlushi i ka dhuruar të ëmës një kartolinë ku i shpreh dashurinë ndërsa Arbana shprehet se është një nënë shumë me fat. Mami e di që ti më do nga mënyra sesi kujdesesh për mua.

Ti më përqafon dhe më flet butë. Kur kam nevojë për ty ti je gjithmonë aty. Mami do të të dua gjithmonë. Nga zemra dua të të them se jam me fat që je mami im. Gëzuar Ditën e Nënës shkruan Joni. Më pas Arbana ka postuar edhe një foto ku tregon se ditën e sotme po e kalon me Jonin në kinema.

- Advertisement -
- Advertisement -

TE FUNDIT