21.5 C
Tirana

Arbana Osmani i dha Luizit informacione nga jashtë? “Shpërthen” rrjeti pas deklaratës së moderatores

VENDI

Në Prime e Big Brother këtë të shtunë, gjatë një debati mes Kristit dhe Luizit ka ndërhyrë Arbana Osmani.

 

Por, mesa duket moderatorja nuk e ka kuptuar që ka dhënë informacione nga jashtë, pasi ajo i thotë Kristit që ke mësuar nga më i miri, dmth nga Luizi.

 

Kaq ka dashur publiku dhe ka “shpërthyer” që edhe moderatorja e Big Brother e di se cili është më i miri. Kjo deklaratë nuk i ka pëlqyer Kristit ku është shprehur se Luizi nuk është më i miri, po është i paaftë.

- Advertisement -

TE FUNDIT