18.5 C
Tirana

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë rdh unua nga roja i jetimores dhe më pas nga polici ku e denoncoi

VENDI

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj të lumtur” do të transmetohet një histori tr onditëse.

 

Një vajzë 12-vjeçare është ab uzuar nga roja i jetimores dhe nga polici pasi ka de noncuar, tregon Arbana.

 

“Të shtunën, më 6 qershor tek Dua të të bëj të lumtur’ një vajzë rrëfen për herë të parë në një studio televizive se si është ab uzuar që në moshë 12-vjecare nga roja i jetimores së Shkodrës dhe pasi e ka denoncuar në polici, ky i fundit ka abu zuar me të”, shkruan Arbana.

 

Kujtojmë që ditët e fundit ka tro nditur mbarë opinionin publik historia e 15-vjeçares së ab uzuar në Tiranë nga një 65-vjeçar, i cili e sha ntazhonte me publikimin e një videoje.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT