13.5 C
Tirana

Anxhela Peristeri na ngriti zemrat peshë në Eurovision/ Olti Curri zbulon detajin prekës; Ajo ia doli vetë për cdo gjë, askush nuk e ndihmoi

VENDI

Anxhela Peristeri shkëlqeu me performancën e saj në “Eurovision” dhe fitoi zemrat e europianëve.

 

Olti Curri, i cili ishte tekstshkrues i këngës “Karma” të Anxhelës, ka zbuluar se këngëtarja i ka mbuluar vetë të gjitha shpenzimet e performancës.

 

“Ky buxhet është përballuar nga Anxhela. Këtu Anxhela ka pasur dëshirë dhe e ka mbuluar Anxhela. Është një buxhet që nuk është i vogël. Sasha (artsitja që kuroi performancën skenike) u dashurua me performancën e Anxhelës”, tha Olti Curri në emisionin “TempOra”.

- Advertisement -

TE FUNDIT