9.5 C
Tirana

Angela Martini më e nxehtë se kurrë, shfrenon imagjinatën e komshinjtë, i bën të dalin në…!

VENDI

Modelja dhe shkrimtarja e njohur shkodrane Angela Martini nuk di të ndalet.

 

Modelja Angela Martini është një ndér emrat më të ndjékur në rrjete sociale, e cila tërhéq vazhdimisht vëmendjen me pòzat e nxéhta e videot séksi në rrjete sociale.

 

E veshur seksi, pa reçipeta dhe me kombinime që i nxjérrin në pah më të mirat e saj, Angela na tregoi edhe që komshinjtë e shijuan spektaklin.

 

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje pròvokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

 

“Këtë të mërkurë në mbrëmje (dje), komshitë e mijë u ankuan shumë! Nuk e kuptoj arsyen e tyre”, ka shkruar poshtë videos Angela derisa shfaqet videon me vallëzimin eròtik të saj.

 

Para disa muajsh u përfol se Angela ishte shtatzënë për herë të parë, mirëpo rezultoi se ishin thjesht aludíme të fansave të saj.

- Advertisement -

TE FUNDIT