7.5 C
Tirana

Andi Lila paralajmëron kthesën në politikën shqiptare, tregon se kush do jetë në krye të Partisë Demokratike

VENDI

Koordinatori Kombëtar për Sportin për Partinë Demokratike Andi Lila, ndryshe nga segmente të caktuara brenda PD-së,

shpreh mbështetjen dhe besnikërinë për kryetarin e PD-së, Lulzim Basha për të vijuar betejën kundër qeverisë Rama për të ardhur në pushtet.

- Advertisement -

TE FUNDIT