9.5 C
Tirana

Andi dhe Melisa puthje të zjarrtë në mes të emisionit (video)

VENDI

Ish-konkurrentët e Për’puthen, Melisa dhe Andi janë të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”.

Në studio nuk kanë munguar as përplasjet me Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime.

Mirëpo, çifti ua kanë mbyllur gojën të gjithëve, duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë në mes të studios.

Puthja është shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio.

- Advertisement -

TE FUNDIT