28.5 C
Tirana

Andi dhe Meliѕa urojnë me rastin e Bajramit, por bëjnë një gafë/ E fshinë postimin, por ishte vonë

VENDI

Andi dhe Melisa, dy personazhet më të njohur të Për’puthen, të cilët e zyrtarizuan lidhjen e tyre jashtë, duket se nuk i njihkan mirë festat fetare.

 

Sëfundmi ata kanë dashur të urojnë shqiptarët për Fitër Bajram, por plani nuk i ka shkuar edhe aq mirë. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, Andi dhe Melisa i urojnë shqiptarëve Kurban Bajramin dhe jo Fitër Bajramin.

 

Kjo video është komentuar shumë në rrjetet sociale. Më pas ata e kanë kuptuar gabimin dhe e kanë fshirë videon duke postuar një tjetër, por këtë herë duke thënë emrin e saktë.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT