20.5 C
Tirana

Albano tregon prapaskénat me Ramën në Klanifornia: Juli nuk e sheh dot me sy!

VENDI

Aktori Albano Bogdi ka treguar detaje nga prapaskénat skéçit që xhíruan me kryeministrin Edi Rana në “Klanifornia”.

I ftuar në “Binjakët”, Bogdo tha se Rama kishte shkruar që në orën 08:00 të mëngjesit dhe se ai nuk kishte ngrënë as bukë.

I pyetur nëse Julian Deda kishte marrë pjesë në këtë skeç, Bogdo tha se ai kishte refùzuar në mënyrë kategorike dhe se nuk do ta shohë Ramën me sy.

Pyetje: Kishe ngrënë bukë?

Albano Bogdo: Jo nuk kisha ngrënë se na erdhi që në 8 e gjysëm.

Pyetje: Sa ka qëndruar ai tek ju, sa qëndroi ai tek ju përveç transmetimit

Albano Bogdo: Në transmetim doli 40 minuta, por kështu ka zgjatur thuajse dyfishi, kupton? Sa u xhíruan ato skéçet jashtë

Pyetje: Po Juli mori pjesë?

Albano Bogdo: E pe gjë te skéçi ti? Po si ka marrë pjesë apo jo? Refùzoi në mënyrë kategorike, është me Partinë Demokratike vëlla, është i hapur dhe nuk do ta shohë Ramën me sy.

- Advertisement -

TE FUNDIT