5.5 C
Tirana

Alban Skënderaj publikon këngën e re “Isabel”

VENDI

Këngëtari i njohur Alban Skënderaj ka publikuar projektin më të ri muzikor.

 

Kënga titullohet “Isabel” dhe me siguri do të jetë një tjetër sukses për Albanin.

 

Për produksionin e këngës është kujdesur Lorenc Aliaj.

 

Alban Skënderaj është ndër këngëtarët më të pëlqyer shqiptarë.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT