10.5 C
Tirana

Alba Çobaj bëhet nënë për herë të parë, ish banorja e ;Big Brother; publikon foton e së bijës

VENDI

Ish banorja e njohur e “Big Brother” dhe moderatorja Alba Çobaj, është bërë nënë për të parën herë. Ajo ka sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e ka bërë të ditur vet Alba, e cila ka publikuar foton e duarve të vogla të së bijës, që quhet Sofia.

Në përshkrimin e fotos, Alba shkruan se nuk gjen fjalët për të përshkruar ndjenjat e saj.

“Nuk gjej fjalët ende ta përshkruaj mrekullinë e atij çasti kur mjekët ma vunë sipër në kraharor dhe unë rilinda. Faleminderit Zot për këtë bekim që na dhe duke na bërë prindër të dashurisë sonë Sofia! Mezi pres të ndaj me ju videon e eksperiencës së lindjes, që sigurisht ishte me e bukura në botë. Të duam shumë Sofia jonë e shpirtit!

Mami Alba dhe babi Migeni të kanë arsyen e jetës”, ka shkruar Alba krahas fotove. Lexo më shumë tek ZONEELIRE.AL

 

- Advertisement -

TE FUNDIT