9.5 C
Tirana

Alarmohet Rudina! Gjatë intervistës Bledi Fevziut i futet një derr nën shtëpinë ku rri…

VENDI

Rudina Magjistari kishte të ftuar me një lidhje ‘Skype’ gazetarin Blendi Fevziun, i cili ndodhet në Zimbabve. Teksa po tregonte disa histori, ai u drejtua drejt vendin se ku po qëndron. Blendi vuri re se poshtë tendës ishte një derr i egër. Ata u munduan që ta largonin nga aty, ndërsa Rudina i bën thirrje nga ana e Skype që të largohej nga aty.

 

BISEDA:

Blendi: U shi shi një derr poshtë tendës time, doli, shi shi.

 

Rudina: Operatorët ta nxitojnë, ta kapim dhe ne këtë moment, nëse e kapim dot. Fantastike.

Blendi: Është poshtë cadrës time. Trembeni pak që të iki.

 

Rudina: Mos rrezikoni.

 

Blendi: Është i rrezikshëm ai, ik ik se e tremb unë.

 

Rudina: Blendi Blendi, aman Blendi. Në Shqipëri është një shprehje që thotë se cdo shtëpi ka gjarprin e vet.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT