18.5 C
Tirana

Aksidentohet polici; shtrohet në spital në gjendje të rëndë

VENDI

Një polic është aksidentuar në hyrje të qytetit të Lushnjes, duke marrë plagë të rënda.

Efektivi i policisë që ka pësuar aksidentin është Fatjon Nikaj, i cili është shtruar në spital në gjendje të rëndë.

Makina që drejtonte Nikaj doli nga rruga dhe u përplas me një objekt. Shkak për aksidentin mendohet se ka qenë shpejtësia e lartë.

- Advertisement -

TE FUNDIT