3.5 C
Tirana

Aksidentohet aktori i njohur, zbulohet gjendja e tij: “Ishte aksident i frikshëm, është me fat që është gjallë”

VENDI

Aktori i njohur, Jared Padalecki, ka pësuar një aksident të frikshëm me makinë këtë të diel, por fatmirësisht gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

 

Lajmin e aksidentit e ka bërë të ditur miku i tij, Jensen Ackles, i cili i ftuar ishte në një kongres të “Supernatural”.

 

“[Padalecki] ju dërgon dashurinë e tij. Unë fola me të dje. Ai është i trishtuar që nuk mund të jetë këtu”, iu tha ai fansave.

 

Jensen shtoi më pas se Jared është në gjendje të mirë shëndetësore, duke ndarë edhe disa detaje nga aksidenti.

 

“Ai pësoi një aksident shumë të frikshëm me makinë”, tha Jensen, i cili më pas u shpreh: “Ai nuk ishte duke vozitur. Ishte në sediljen e pasagjerit dhe është me fat që është gjallë”.

 

Ai shtoi, “Ai jastëk ajri e shpëtoi. Ai tha: ‘Më duket sikur kam bërë 12 raunde me Tyson’. Por ai po shkon mirë, dhe ai po lëviz përreth. Por po, [ishte një] aksident me makinë vërtet, vërtet i frikshëm. Thjesht mbajeni atë në mendimet tuaja, dërgojini atij pak dashuri nëse keni një shans në rrjetet sociale dhe ai do të kthehet me ne së shpejti”.

 

- Advertisement -

TE FUNDIT