25.5 C
Tirana

Aksidenti i rëndë në Milot-Morinë, kush është 35-vjeçari që ndërroi jetë, pedagog dhe drejtor i zyrës Arsimore në Kukës

VENDI

Fitor Ollomani është 35-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tr agjik që ndodhi mëngjeisn e sotëm në aksin Milot-Morinë.

Ollomani ishte pedagog dhe drejtor i zyrës Arsimore në Kukës. Bëhet me dije se 35-vjeçari i po udhëtonte së bashku me bashkëshorten në drejtim të Tiranës, pasi ajo me profesion mësuese kishte sot testin e kualifikimit në matematikë.

Kujtojmë që në aksidentin tr agjik u përfshinë dy makina dhe si pasojë humbi jetën 35-vjeçari, ndërsa mbeti e plagosur bashkëshortja e tij shtetësja A.M. dhe drejtuesi i makinës tjetër.

- Advertisement -

TE FUNDIT