23.5 C
Tirana

AKSIDENT NE RRUGEN E VELIPOJES

VENDI

Nje aksident ka ndodhur vetem pak minuta me pare ne rrugen e Velipojes.

Nje automjet ka perplasur nje kale gje e cila ka shkaktuar rradhe te automjeteve te
tjera.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe po merret me procedurat perkatese.

- Advertisement -

TE FUNDIT