9.5 C
Tirana

Aksident, makina perfundon ne kanal ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje

VENDI

Nje aksident ka ndodhur ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje ne fshatin Trush.

Automjeti ka perfunduar ne kanal por qe fatmirsisht nuk ka te lenduar por vetem deme materiale.

Ne vendin e ngjarjes kane mberritur forcat e policise te cilet nisen edhe procedurat per zbardhjen e shkaqeve te ketij aksidenti.

Mendohet se kushtet atmosferike, lageshtira ne rruge dhe shpejtesia tej normave te lejuara mund te kene bere qe drejtuesi i automjetit te humb kontrollin dhe te perfundoje ne kanal.

- Advertisement -

TE FUNDIT