20.5 C
Tirana

Aksident i rëndë në Shkodër, makina përp las për vd ekje 30-vjeçarin që po lëvizte me motor

VENDI

Nga informacioneve paraprake mësohet se vi ktima është 30 vjeç dhe është përpl asur nga një veturë.

SHKODËR- Një aksident i rëndë është regjistruar sot në mbrëmje në Shkodër. Mësohet se një makina ka përpla sur një motor pranë fshatit Hot i Ri në Shkodër.

 

Nga informacioneve paraprake mësohet se viktima është 30 vjeç dhe është përplasur nga një veturë. Pas njoftimit për ngjarjen, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve.

 

Po ashtu në vendin e ngjarjes ka mbërritur dhe ambulanca, e cila ka marrë trupin e pajetë, pasi viktima nuk ka mundur t’i shpëtojë dot plagëve të marra nga përplasja.

- Advertisement -

TE FUNDIT