9.5 C
Tirana

Ajo mbahet nder personat me fitime qe as u’a kishte marre mendja : Ja sa kushton 1 reklame ne profilin e Teas

VENDI

Nje rrjet social sic eshte instagrami tashmë është një ndër mënyrat e reja më fitimprurëse. Pothuajse të gjithë personat e njohur te ekranit përdorin ndjekësit e tyre për të fituar shuma të majme parash.

 

Më poshtë do ju listojmë tre personat të cilët fitojnë mirë nga një reklamim produkti në Instagramin e tyre.

 

E fillojmë me Tea Trifonin, vajzen e cila u bë e njohur falë emisionit “Përputhen”. Lidhjet, ndarjet, ska nd alet e Teas kanë bërë që numri i saj i ndjekesve të rritet çdo ditë dhe më shumë. Epo, kjo rritje e numrit të ndjekësve përkthehet në më shumë lek për Tean. Ajo kërkon 1500€ për postim, të cilin e mban vetëm tre ditë në llogarinë e saj.

 

Më pas kalojmë te Luana Vjollca e cila për çdo postim kërkon 1200€ për një postim. Në Instagramin e saj kemi parë që Luana reklamon kremëra dhe produkte të ndryshme make up-i.

 

Ndërsa, moderatorja Arbana Osmani kërkon plot 1000€, dhe kryesisht janë reklama ushqimesh, duke qenë se të gjithë e dimë edhe pasionin e saj për gatimin

- Advertisement -

TE FUNDIT