19.5 C
Tirana

Agron Llakaj merr surprizën më të bukur gjatë provave të Al Pazarit.

VENDI

Agron Llakaj u bë gjysh për herë të dytë kur në jetë erdhi nipi i tij Teos. Vogëlushi u lind më 17 gusht të 2018 dhe sot kur është vetëm 14 muaj ka bërë vizitën e tij te puna e gjyshi Gonit, në skenën e show të humorit Al Pazar.

Krejt papritur, teksa zhvillonte provat për emisionin e radhës, aktori është emosionuar kur ka parë ti vijë aty djali i djalit, i cili sapo ka mësuar edhe të hedh hapat e para. Ooo cfarë surprize gjyshit. Teos për herë të parë në Al Pazar, shkruan aktori në një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram kur siç shihet mezi i përmban emocionet.

- Advertisement -

TE FUNDIT