23.5 C
Tirana

A pranon të martohesh me nënën time? Aktori i njohur bën propozimin e papritur në mes të emisionit, Ngjela i befasuar jep përgjigjen e menjëhershme

VENDI

Avokati Spartak Ngjela dha një intervistë ndryshe mbrëmjen e djeshme.

Teksa zbuloi edhe arsyen se përse nuk është martuar ende, Ngjela u provokua nga personazhi i Gilbertit që luan rolin e ‘Fevziut, se nëse do të pranonte që të martohej me nënën e tij, se dhe ajo është beqare dhe ai kishte edhe lek.

Përgjigjia e Ngjelës ishte direkt jo.

“Po është nëna jote, jo. Intelekti trashëgohet nga nëna”, u përgjigj Ngjela.

- Advertisement -

TE FUNDIT