8.5 C
Tirana

966c72a6-952a-4a5a-88c0-5828e411b0c0.jpg

d941f530-7a86-4937-8331-c76d1dd6a4dc.jpg
8192001e-4a9b-484d-99df-729a4863b69f.jpg

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Njihuni me gruan që shëtit botën duke mbajtur djalin e saj mbi shpinë

0
Djali i saj Jimmy, 26 vjeç, ka lindur me probleme fizike e mendore. Ai vuan nga hipopituitarizmi një gjendje që ndër të tjera pengon...

“Turp të kesh”/Beniada Nishani acarohet nga Monika Lubonja: Kujdes se…

0
Një debat i ashpër ka ndodhur midis Monika Lubonjës dhe Beniada Nishanit brenda shtëpisë së “BBV”. Shkak u bë acarimi që patën dy konkurrentet...

“Ajo ka kapur tjetrën për flokësh”/ Iliri bisedon me Antonelën: E nxore Bigun, uroj...

0
Gjatë spektaklit të mbrëmjes së kaluar, debati i Antonelës dhe Big Mamës bëri që kjo e fundit të linte shtëpinë më të famshme në...

Avokadot jeshile apo të zeza, cilat janë më të mira për shëndetin?

0
Një ushqim i shijshëm dhe shumë i ushqyeshëm, që shpesh ngatërrohet me perimet, por që është në fakt është një frut i pasur me...

Alvisa rikthehet, përballet me Bashkimin

0
Alvisa dhe Bashkimi janë përballur më në fund me njëri tjetrin në Prime e sotëm. Alvisa tha se arsyeja kryesore e kthimit në Përputhe është...