12.5 C
Tirana

BRESHËR SA KOKRRAT E VEZËS NË HAS, THYEN XHAMAT E MAKINAVE

VENDI

Pas disa ditëve tropikale, në orët e pasdites dhe të mbrëmjes, shumë pjesë të Kosovës janë freskuar me reshje shiu e breshëri.

 

Në Ferizaj, Shtime, disa fshatra të Rahovecit dhe Gjakovës, ka rënë sasi e konsiderueshme e shiut, shoqëruar edhe me breshër

 

Në Has madje janë shkaktuar edhe dë me materiale, siç mund ta shihni në pamjet më poshtë tē dërguara në adresën tonë:

 

 

- Advertisement -

TE FUNDIT