13.5 C
Tirana

65 vjeçari shkodran që u bë viral kërcen live! Historia rrëqethëse e jetës në jetimore që fshihet pas kërcimit

VENDI

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Fejzi Zeneli, 65 vjeçari shkodran që u bë viral këtë fundjavë teksa I mahniti të gjithë me lëvizjet e tij. I njohur për të gjithë si Fici, për fat të keq jeta nuk ishte treguar shumë bujare me të.

 

Me dy prindër të ndarë qëkur ai ishte 1 vjeç, nënën e tij e kishin internuar dhe më pas të dy prindërve u kishin hequr të drejtën e prindërimit. I rritur në shtëpinë e fëmijës, Fejziu tregoi se udhëtonte fshehurazi për të takuar nënën e tij, dritën e syve siç e quajti sot në studio.

 

I martuar dhe baba i dy fëmijëve, Fejziu ndau një ditë jeta e tij në Shkodër, aty ku mëngjesi dhe darka e gjen në punë bashkë me të shoqen.

- Advertisement -

TE FUNDIT