3.5 C
Tirana

6

img_7243
00

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Zënkat dhe pajtimet e shpeshta të Getinjos dhe Vivienit kanë nisur të “bezdisin” edhe...

0
Marrëdhënia e Getinjos dhe Vivien Thanos nuk po komentohet vetëm nga publiku, por edhe nga banorët brenda shtëpisë së “BBVK”. Kohët e fundit dyshja...

”Bëri për të qarë Gentin që është 50 vjeç burrë”, Luizi kundershton olten

0
Tani që gjërat janë ‘qetësuar’ disi mes Gentit dhe Oltës, banorët kanë filluar ta analizojnë situatën me ftohtësi. Luizi është një nga ata që...

Genti dhe Luizi thurin plane për Olta Goxharin: Këtu do jemi ajo prapë do...

0
Situata mes Gentit dhe Oltës vazhdon të jetë e tensionuar për sa kohë ajo nuk pranon faljen e tij pas debatit të fortë që...

“E njëjta strategji sulmi si me Zhaklinën” – Genti për Oltën

0
Genti thotë se Olta po ndjek të njëjtën strategji sulmi me të si me Zhaklinën. Kjo sipas tij qëndron pas debatit të fortë që ai...

“Do ia kisha rrasur me shishe kokës”, revoltohet keq Olta

0
Një tjetër përplasje ka ndodhur mes Oltës dhe Gentit së fundmi. Shkak u bë një gjest i Gentit, që bëri që Olta të reagojë...