26.5 C
Tirana

554

90
554

TE FUNDIT

ME TE KLIKUARA

Këtë fat do të ketë dhe dielli ynë, NASA publikon imazhet spektakolare nga shpërthimi...

0
NASA ka publikuar pas një pritje të gjatë një nga imazhet e para që Teleskopi Hapësinor James Webb ka shkrepur dhe që tregon sesi...

Berisha: Nëse opozita do të ishte në lartësinë e duhur, Edi Rama sot do...

0
Kreu i PD Sali Berisha deklaroi në një konferencë për mediat këtë pasdite se nëse opozita do të ishte në lartësinë e duhur, Edi...

Nuk e kishte imagjinuar/ Ardit Gjebrea përballet me të papriturën në mes të natës,...

0
Moderatori Ardit Gjebrea feston sot 59-vjetorin e lindjes. Ai ka marrë në këtë ditë të veçantë, një surprizë që nuk e priste. Djali i tij Joni...

Po raportonte live, tifozi i Feyenoord puth gazetaren shqiptare

0
Një numër i lartë tifozësh të Feyenoord kanë mbërritur në Tiranë për të ndjekur ndeshjen mes skuadrës së tyre dhe Romës në finalen e...

Rovena Stefa: Më gjeni një burrë nga Kosova, nuk iki më nga këtu

0
Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa ka dhënë një intervistë për mediat në Kosovë. Këngëtarja po fliste për dashurinë e madhe që ndjen për shqiptarët e Kosovës...