18.5 C
Tirana

44-vjeçarja në pritje të fëmijës së 22-të

VENDI

Një familje në Britani, e cila konsiderohet si më e madhja në vend, do të rritet në numër. Zonja Sue Radford njoftoi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së saj të 22-të.

Një vit më parë familja nga Morecambe në Lancashire deklaroi pas fëmijës së 21-të se ai do të ishte i fundit, por nuk ndodhi kështu Sue u shfaq me një eko në dorë ku tregonte se ishte 15 javë shtatzënë dhe se shumë shpejt do të mësonte gjininë e fëmijës. 44-vjeçarja britanike ka dëshirë që bebja të jetë djalë për ta barazuar në 11 numri mes djemve dhe vajzave në familje.

Familja që aktualisht ka “dy skuadra futbolli” ka dhe vështirësitë e saj në jetën e përditshme. Radforat duhet të paguajnë minimumin 150 paund nëse vendosin ta nxjerrin familjen jashtë për drekë dhe nëse shkojnë me pushime iu duhen të paktën 7 valixhe të mëdha. Larja e rrobave është një proces që nuk ka fund, ku 18 kg rroba lahen çdo ditë të javë.

- Advertisement -

TE FUNDIT