“Zoti Berisha”/ Gazetari Çim Peka ngatërron Ramën me parardhësin, kryeministri: Flas gjys ore për Saliun, më lër të mbaroj…

Gazetari Çim Peka ngatërroi kryeministrin Edi Rama me paraardhësin e tij, Sali Berisha.

PUBLICITET

Teksa po diskutonin për fillimin e pandemisë së koronavirusit në Shqipëri, Peka po citonte Berishën në lidhje me futjen e Covid-19, në vendin tonë dhe më pas ngatërroi emrin.

Pjesë nga biseda

Edi Rama: Më lini pra të mbaroj…

Çim Peka: jo, po ju keni thënë që nuk është luftë. pas deklaratës së Sali Berishës më pas,…

Edi Rama: Po jo pra..

Çim Peka: Zoti Berisha…

Edi Rama: Më lër pra të përgjigjem, flas gjys ore për Saliun tani, a mund të përgjigjem

PUBLICITET